Prywatnie - sWaMi - Warzecha Michał - Grafika, Strony www Libiąż Chrzanów

PRYWATNIE CZYLI MAŁE CO NIECO O MNIEmichał-warzecha-swami-grafika-stronywww-libiąż Dziękuję, że tu jesteś i znalazłeś chwile aby dowiedzieć się czegoś o mnie. Nazywam się Michał Warzecha jestem właścicielem sWaMi - Michał Warzecha, która to działa na terenie Libiąża, małej mieściny zlokalizowanej na granicy województw małopolskiego oraz śląskiego. Zajmuję się grafiką komputerową, przetwarzaniem jej na potrzeby prywatne oraz przemysłowe. Ubieram w nią również strony internetowe, aby nie świeciły “gołym html’em” :)

Moja pasja do tematu zrodziła się już lata temu, gdy wspólnie z kolegami przesiadywaliśmy godzinami przez pierwszymi dostępnymi, komputerami marki Commodore. Co prawda opierało się to przede wszystkim na graniu, ale to wtedy właśnie pierwszy raz odkryłem Basic’a. Mój pierwszy język programowania, a co za tym idzie możliwość zrobienia czegoś więcej niż tylko grania. Lata leciały, Commodore zmieniłem na Amigę, Basica na Amosa, którego głównie wykorzystywałem do robienia prostych programów, których celem było edytowanie save’ów gier :) Czasy bez internetu, wszelka wiedza dostępna tylko z gazet, oraz książek no i oczywiście więcej gier :) I tak to trwało do czasu odkrycia tworu zwanego Sceną komputerową. Były to czasy dobrej zmiany, poznałem wielu ludzi, dla których komputer był czymś więcej niż tylko maszynką do grania. Dużo nowych przyjaźni, możliwości współtworzenia różnych projektów, przesyłania dyskietek zawierających najlepszy staff po przez pocztę oraz odrobina wypitego alkoholu :D Pasja się rozwijała, internet zagościł na dobre w domach, a ja ciągle próbowałem swoich sił tworząc, łącząc obrazy oraz w między czasie poznając html’a. Pierwsze wspólne projekty z innymi, ktoś pamięta jeszcze Libiaz.eu, one.szajb.us? To były odkrywcze czasy :)

Los sprawił, że zawodowo poszedłem w zupełnie innym kierunku, lata pracy na produkcji w zakładach przemysłowych dawały pieniądze, ale nie satysfakcję. Więc gdy tylko mogłem, spędzałem czas na projektach dla innych robiąc: grafiki na social media, montaż teledysków, vlogów, prezentację, strony www. Byle robić to co sprawiało mi przyjemność. Tak naprawdę zawodowo zacząłem zajmować się tym w 2016 r., gdy dołączyłem do zespołu Agape-workshop. Praca jako grafik oraz webmaster to było spełnienie marzeń. Dzięki Agnieszce i Markowi zdobyłem dużo nowej wiedzy, przebrnąłem przez wiele wyzwań. Jeszcze więcej wiedzy oraz godzin praktyki. Dzięki nim doszedłem do miejsca w którym jestem, czyli jak to mawiają na swoim :) Dziękuję AgaPe!

Jako, że nie samą pracą człowiek żyje w moim życiu można zaobserwować odrobinę innych zajawek. Jedną i zdecydowanie największą jest Rower. Kocham to! Ten czas spędzony na pokonywaniu kilometrów oraz własnych słabości. Ten czas, gdy jesteś tylko Ty i walka z swoimi myślami, szukanie rozwiązań problemów, pomysłów na projekty. Tak zdecydowanie jest to pomoc przy twórczej pracy. Uwiecznianie odwiedzonych miejsc oraz sytuacji na zdjęciach, czyli możliwość powrotu do tych wspaniałych miejsc i czasu w późniejszym czasie. Polecam zaglądnąć na mojego instagrama aby się o tym przekonać.

Nie lubię pustych słów, nie lubię się przechwalać. Za to sumiennie wykonuje swoje obowiązki, skupiając się na celu oraz projekcie, który realizuje. Wierzę w to, że to czyny a nie słowa, pokazują jacy jesteśmy i na co nas stać. Uważam, że wspólnie ludzie potrafią zdziałać więcej, więc szanuje i wspieram wszelkie możliwości współpracy. Zapoznaj się z moim portfolio - zobaczysz co robię. Napisz do mnie - jeśli szukasz kontaktu, osoby do współpracy lub pomocy. Idąc jedną, wspólną drogą, zdobędziemy świat! :)

17 grudnia 2019
życzenia-BożeNarodzenie-swami-grafika-strony-www-libiąż-chrzanów-oświęcim

Ciemna strona świąt…

Grudzień jest czasem, gdy sprawy firmowe przechodzą na dalsze tory. Widać to zwłaszcza, gdy telefon milczy, a klienci przekładają tematy na “po świętach”. Niby to ciemna strona świąt, ale patrząc na to z drugiej strony, tej jasnej to…